Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

Regulamin sklepu

UWAGA!

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Sklep zawiesza sprzedaż internetową do odwołania.

Regulamin sklepu

1. Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez firmę RANGER Military Shop Joanna Kibitlewska mającą swą siedzibę przy ul. Połtawskiej 2 w Koszalinie działającą na podstawie wpisu do ewidencji  zwaną dalej Sprzedającym.

2. Świadczone usługi dotyczą sprzedaży artykułów komercyjnych charakterze militarnym, nie wymagających zezwolenia i koncesji. Sprzedaż odbywa się w formie umowy zawieranej na odległość za pośrednictwem Internetu. Właścicielem sklepu www.ranger.net.pl jest Sprzedający.

3. Osoba składająca zamówienie, zwana dalej Kupującym, musi być osobą fizyczną pełnoletnią lub Firmą.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia przez Kupującego na stronach WWW Sprzedającego.

5. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, bez podania przyczyn, oraz jeśli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

7. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).

8. W chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów mogą być niedostępne, o czym Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez pracownika sklepu www.ranger.net.pl. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia.

9. Brak potwierdzenia zamówienia przez Kupującego jest jednoznacznie traktowane z anulowaniem złożonego zamówienia.

10. Sprzedający w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia i po jego potwierdzeniu, lub w ciągu 21 dni w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, wysyła tylko na terenie Polski przesyłkę zgodną z zamówieniem.

11. Przesyłka dostarczana jest do Kupującego za pośrednictwem ustalonego indywidualnie spedytora (Poczta Polska). Termin dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu wysyłki (Poczta Polska: do 5 dni roboczych, przesyłka kurierska: do 48 godzin); jeżeli termin dostawy wypada w dni uznawane za wolne od pracy (niedziele i święta) może on zostać odpowiednio wydłużony.

12. Do wartości zamówienia doliczone są koszty wysyłki: - wysyłka pocztowa za pobraniem na terenie Polski - wg stawek Poczty Polskiej.

13. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.

14. Należności za zamówione towary regulowane są przy odbiorze.

15. Ceny towarów znajdujące się na witrynie WWW Sprzedającego wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT; Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany ceny oraz towaru, ale z jednoczesnym powiadomieniem o tym Kupującego w sytuacji potwierdzonego już zamówienia.

16. Wygląd rzeczywisty oferowanych artykułów może odbiegać w niewielkim stopniu od ich wizerunków na fotografiach zamieszczonych w serwisie.

17. Klient, który zawarł umowę poza siedzibą firmy Ranger Military Shop, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, wypełniając pisemnie i wysyłając wraz z towarem stosowny dokument zwrotu, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginałem dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją nie później niż w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy.
Uwaga!
Zwroty nie będą realizowane, jeśli klient nie dostarczy dok. zakupu (paragon, fv vat). Zwrot nie obejmuje towarów typu gazy, żele obronne oraz wkłady do pistoletów RMG. Zwrot wartości towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Zwroty nie obejmuję kosztów dostarczenia przesyłek oraz prowizji pobieranych od transakcji przez firmy spedycyjne. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą Ranger Military Shop Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu.

18. Ewentualne reklamacje dot. zakupionego towaru mogą być składane prze Kupującego za pośrednictwem strony internetowej Sprzedającego, lub ewentualnie pod numerem tel. 660883883 po wcześniejszym skontaktowaniu się ze Sprzedającym.

19. Informacje na stronach nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminem stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.

Sklep internetowy Shoper.pl