Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S CLASSIC

Wiatrówka - Pistolet WALTHER PPK/S CLASSIC
Producent:
WALTHER
Kod produktu:
277
W magazynie:
brak
Ocena:
1.00

brutto: 402.27 zł
Powiadom znajomego

Limitowana wersja popularnej repliki na CO2 wzbogacona o metalową atrapę tłumika oraz okładki w kolorze kości słoniowej.

Pistolet dla agenta


Prawdziwy agent powinien działać bez pozostawiania po sobie śladów, dlatego dyskretny pistolet z tłumikiem wyciszającym huk wystrzału to jego wybór. Nikt postronny nie usłyszy, że w jego pobliżu właśnie padł strzał - dzięki zamontowanemu na pistolecie tłumikowi. Oczywiście agent z klasą nie może rezygnować z luksusowej aparycji każdego gadżetu - w tym pistoletu. Dlatego jest on wyposażony w okładziny rękojeści w kolorze kości słoniowej. W komplecie są także czarne okładki rękojeści.

W odróżnieniu od standardowej wersji, ten model posiada przedłużaną lufę ukrytą w tłumiku, dzięki temu pistolet jest mocniejszy i celniejszy.

Funkcjonalność i sposób działania

ZASILANIE.
Zasilająca pistolet kapsuła z gazem CO2 mieści się w rękojeści. Montujemy ją po uprzednim zdjęciu nakładek. Gaz służy nie tylko do strzelania, jest też zużywany podczas przeładowania zamka. Prędkość początkowa kulki to ok. 110 m/s.

ŁADOWANIE. Magazynek załadowany piętnastoma kulkami o kalibrze 4.5 mm wsuwa się w rękojeść. Następnie, jako że PPK/s to broń bez samonapinania (to akurat drobna rozbieżność w stosunku do oryginału), należy odciągnąć zamek - napinając zarazem kurek - i spuścić go swobodnie.

STRZELANIE. Strzał... i jedna z najmilszych niespodzianek – Walther PPK/s jest wyposażony w system Blow-Back który po strzale odrzuca do tyłu zamek i przeładowuje broń, napinając przy tym kurek. Z uwagi na masę zamka odrzut jest dużo silniejszy, niż można by się spodziewać. Zamek porusza się tak szybko, że liczba zastrzałów zależy jedynie od tego, jak prędko możemy naciskać spust. 15 sztuk amunicji można wysłać do celu nawet w ciągu 3 - 4 sekund, jeśli tylko strzelcowi uda się opanować pistolet.
  • z Walthera PPK/S można strzelać z napinacza spustu poprzez przeładowanie pistoletu zamkiem lub odciągnięcie kurka
  • pistolet jest wyposażony w zewnętrzny bezpiecznik chroniący przed niekontrolowanym wystrzałem

UWAGA NA PODRÓBKI !!!


Tylko WALTHER PPK/S zakupiony z oryginalną kartą gwarancyjną firmy KOLTER - wyłącznego importera tych produktów - zachowuje wszystkie funkcje, w tym możliwość rozebrania w celu niezbędnej konserwacji. Podróbka jest pozbawiona tej funkcji.

Jako wyłączny importer i serwisant produktów WALTHER w Polsce informujemy, że nie serwisujemy pistoletów innych importerów sprzedawanych bez naszej oryginalnej, podstemplowanej karty gwarancyjnej. Nasz serwis nie będzie także przyjmował zleceń na odpłatne naprawy pistoletu PPK/s zakupionego u innego importera, bez karty gwarancyjnej firmy KOLTER.

Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej firmy KOLTER znajduje się poniżej tego opisu, w załączniku.

Okres gwarancji: 2 lata.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.
Cechy produktu
Cechy dodatkowe Bezpiecznik
Cechy dodatkowe Z kompensatorem/tłumikiem
Cechy dodatkowe allegro
Kaliber 4,5 mm
Koncesjonowanie Bez koncesji
Producenci WALTHER
Rodzaj kolby Polimerowa
Rodzaj lufy Gładka
Rodzaj ognia Wielostrzałowe
Rodzaj zasilania Na CO2

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl