Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

Wiatrówka - Pistolet WALTHER CP99 Compact LASER SET

Wiatrówka - Pistolet WALTHER CP99 Compact LASER SET
Producent:
WALTHER
Kod produktu:
284
W magazynie:
brak

brutto: 684.57 zł
Powiadom znajomego

CP99 Compact ma na zamku wygrawerowane logo producenta - "Walther". Wszystkie szczegóły oryginału zostały pieczołowicie odtworzone.

System Blow-Back

System Blow-Back to opatentowany przez koncern Umarex – Walther mechanizm, który d oskonale naśladuje zachowanie broni palnej. Blow-Back po raz pierwszy został wykorzystany w modelu PPK/s. Najnowsza wersja jest nieco udoskonalona pod względem wydajności, poza tym podczas strzału wydaje milszy dla ucha dźwięk, słychać także charakterystyczny szczęk metalu.

Ruchome elementy

Wszystkie elementy są ruchome, identycznie, jak w broni palnej:
  • zatrzask zamka
  • zatrzask magazynka
  • zamek
  • bezpiecznik
  • magazynek w rękojeści
Wiernie odwzorowany został nawet mechanizm decockera (zwalnianie napiętego bijnika). Napięcie kurka sygnalizuje czerwona kropka na tylnej części zamka. Aby zwolnić kurek, należy po prostu zabezpieczyć pistolet. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek pozostaje w tylnej pozycji. Po ponownym jego zainstalowaniu należy tylko wcisnąć zatrzask zamka, aby pistolet był gotowy do strzału.

Magazynek jest w całości wykonany z metalu. Stopka magazynka to także element, który poprawia chwyt pistoletu. Podajnik w magazynku można po odciągnięciu zablokować, co znacznie ułatwia ładowanie kulek. W magazynku mieści się ich aż 18.

Model jest zasilany 12-gramową kapsułą z CO2. Ładuje się ją zdejmując grzbietową okładkę uchwytu, jest dokręcana śrubą w stopce uchwytu.

Okres gwarancji: 1rok.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest zabronione i ścigane prawem. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt Rozdział 1 Art. 4 pkt.8, pkt.12 Art. 6 pkt.1 i 2.
Cechy produktu
Cechy dodatkowe Celownik optyczny w komplecie
Cechy dodatkowe Bezpiecznik
Cechy dodatkowe Szyna akcesoryjna


Kaliber 4,5 mm
Kolor Czarny
Koncesjonowanie Bez koncesji
Producenci WALTHER
Rodzaj kolby Polimerowa
Rodzaj lufy Gładka
Rodzaj ognia Wielostrzałowe
Rodzaj zasilania Na CO2
System SA/DA

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl